PROJEKTY GRAFICZNE/STRONY WWW


Projekty graficzne
Zapewniamy najwyższej jakości projekty graficzne. Świadczymy szeroki zakres usług projektowania graficznego, od materiałów reklamowych, firmowych, ATL, BTL, social media po projekty opakowań produktów.

Projektowanie LOGO
Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku firm, od projektu logo po zaprojektowanie kompletnego wizerunku firmy. Posiadamy 10 letnie doświadczenie w projektowaniu oraz wiele zaprojektowanych i wdrożonych wizerunków.

Identyfikacja wizualna
Projektujemy spójne i niepowtarzalne systemy identyfikacji wizualnej firmy. Zaprojektujemy Twoją markę od podstaw i wdrożymy na rynku.
Dzięki własnemu studiu graficznemu wykonujemy projekty graficzne pod wszystkie nasze oferowane usługi.

Poniżej wyszczególniliśmy najważniejsze elementy:
Ile kosztuje projekt?
Ceny przygotowania projektu wahają się od 35 zł brutto. Cena zależy od ilości pracy grafika.
Od czego zacząć?
Najważniejszą rzeczą jaką trzeba przygotować to treść do reklamy. Ogólnie przyjęta zasada, im krócej tym lepiej:)
Co dalej?
Wyślij do nas mailowo lub odwiedź w naszej siedzibie. Ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące grafiki. Znając Twoje potrzeby określimy całkowite koszty przygotowania projektu.
Ile to trwa?
Pierwszą propozycję przygotowujemy w ciągu kilku godzin roboczych. Jeśli potrzebne są korekty grafiki zazwyczaj w ciągu kolejnego dnia roboczego udaje się osiągnąć efekt finalny. Co ważne, za ewentualne poprawki nie pobieramy opłat !!!


Strony www
Oferujemy projektowanie stron internetowych, marek, landing page, stron wizytówek oraz rozbudowanych portali. Tworzymy strony internetowe indywidualnie zaprojektowane na potrzeby Twojej firmy. Nasze strony są przejrzyste, czytelne i nowoczesne. Każdy klient otrzymuje w cenie:
  • system zarządzania trecią
  • unikalny projekt graficzny
  • wersję responsywną czyli dopasowaną do wielkości ekranu
  • optymalizację SEO czyli przygotowanie pod pozycjonowanie

Zapytaj o wycenę dla siebie

Zapraszamy do obejrzenia naszych wyrobów