FREZOWANIE I GRAWEROWANIE


Realizujemy zamówienia na:
  • frezowanie, wycinanie w płytach dibond, PCV, plexi, mdf i kompozyt
  • kasetony, litery 3D, pylony z podświetleniem LED
  • spawanie konstrukcji metalowych, potykacze, stojaki, ekspozytory itp.

Kasetony reklamowe i litery 3D LED
Jesteśmy producentem kasetonów reklamowych i liter 3D z podświetleniem LED. Szyldy, kasetony reklamowe LED, Litery 3D, Pylony – zajmujemy się kompleksowym brandingiem sklepów, placówek bankowych i aptek. U nas nie kupuejsz kota w worku, wykonujemy pełną dokumentację wizualną budynków handlowych, abyś mógł zobaczyć jaki będzie efekt końcowy po zamontowaniu reklam.
Wysoka jakość, terminowość i kompleksowość gwarantuje pełne zadowolenie klienta, dołącz do nich …
Zapraszamy do współpracy firmy oraz agencje reklamowe. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania

Frezowanie i wycinanie frontów MDF
Fronty meblowe w dużej mierze wpływają na charakter pomieszczenia oraz wygląd mebli w łazience, kuchni czy pokoju. Unikatowe, wyróżniające się dzięki intrygującym wzorom lub ciekawemu połączeniu kolorów sprawiają, że każde pomieszczenie nabiera indywidualnego wyglądu.
Wykorzystując innowacyjne technologie i wyrafinowane materiały stworzymy ofertę naszych niezwykłych produktów, które znakomicie odzwierciedlają najmodniejsze trendy panujące w meblarstwie.

Usługi CNC
Oferujemy usługi CNC, polegające na obróbce materiałów za pomocą nowoczesnej frezarki, która gwarantuje precyzję oraz wyjątkową powtarzalność w wycinaniu dowolnych kształtów. Wykonujemy również ozdobne frezy oraz grawery na zamówienie. Materiały, które poddajemy obróbce to drewno, sklejka, płyty laminowane, tworzywa sztuczne oraz miękkie metale. Pole robocze naszej maszyny frezującej wynosi 2100mm × 3100mm.
Nasze usługi CNC kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i dla firm.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wyrobów