MONTAŻ REKLAM/OKLEJANIE POJAZDÓW


Oklejanie pojazdów daje możliwość wykorzystania darmowej i mobilnej powierzchni reklamowej, dzięki czemu w krótkim czasie i przy stosunkowo niewielkich nakładach finansowych będziesz mógł wypromować swoją firmę w wielu miejscach, nie tylko lokalnie, tam gdzie mieszkasz, w Warszawie, Olsztynie czy Gdańsku ale na terenie całej Polski.
Przy realizowaniu zamówień na oklejanie samochodów ogromną wagę przykładamy nie tylko do uzyskania najlepszej jakości samego druku, ale także odpowiedniego przeniesienia go na powierzchnię pojazdu. Dzięki wykorzystywaniu najlepszych materiałów gwarantujemy trwałe efekty.

DIABEŁ tkwi w szczegółach
Nawet najładniejszy projekt można oszpecić niedbałym wykonaniem, dlatego wiele czasu poświęcamy na wykończenia krawędzi drzwi, klamek oraz przetłoczeń. Dodatkowo restrykcyjnie przestrzegamy zaleceń producentów dotyczących termicznej obróbki folii samochodowych. I najważniejsze: NIE WYKONUJEMY ŻADNYCH NACIĘĆ NA LAKIERZE

MOBILNY „BILBOARD”
Dzięki ciągłemu przemieszczaniu oklejonego samochodu, reklamowana firma czy produkt trafia do dużej liczby odbiorców w krótkim czasie.

GWARANCJA
Na oklejanie samochodów udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Nie obawiamy się reklamacji ponieważ stosujemy wyłącznie materiały dedykowane do oklejania karoserii samochodowych.

REALIZACJA I CENA
Mimo stosunkowo wysokich cen folii oraz laminatów samochodowych staramy się dostosować do budżetu klienta wykorzystując doświadczenie i kreatywność podczas tworzenia projektu. Trzeba wziąć pod uwagę, że oklejony pojazd będzie naszą stałą darmową reklamą przez dłuższy czas. Warto w nią zainwestować.

Stelaże Reklamowe, Bilbordy
Wykonujemy usługi z zakresu produkcji i montażu stelaży reklamowych o dowolnych wymiarach. Jeśli jesteś właścicielem istniejącej już powierzchni reklamowej, prowadzimy usługi z zakresu montażu reklam drukowanych.

Mobile Reklamowe
Mamy największą przyczepę reklamową o pow.25m.kw, która w połączeniu ze spotem dźwiękowym i kolportażem ulotek daje niesamowite efekty wizerunkowe. Już dziś skorzystaj z naszej kompleksowej oferty na kolportaż ulotek i wynajem mobila reklamowego. Prowadzimy kampanie reklamowe dla firm lokalnych jak i największych firm handlowych.

Zapraszamy do obejrzenia naszych wyrobów